קורס למורים/ מורות/ גננות חדשים: חלוקה לקבוצות ביום הסימולציה

לפניכם חלוקה ליום סימולציה.

שימו לב – יש 5 יציאות:

  1. מורות – מכללת אחווה
  2. מורות – אוניברסיטת בר אילן
  3. מורות וגננות – אוניברסיטת בר אילן, בוקר
  4. מורות וגננות – אוניברסיטת בר אילן, צהרים
  5. גברים – מכללת אחווה

מצאו את שמכם באחת מהטבלאות הבאות כדי לדעת לאיזו יציאה אתם מצטרפים. פרטי היציאה מופיעים בראש כל טבלה.

1. יום סימולציה במכללת אחווה – נשים – מורות

תאריך יציאה 19/12
זמן יציאה מהמכללה 13:15 – חזרה משוערת 19:00

קבוצה א’ קבוצה ב’
יושע חגית עמוס טל
נחום אודליה שרה פחימה הדר
נחום אוריאן פרסון פנינה
ניזרי לירון רחל קדוש נוי
נצר –לוי עדי רוזנברג אילנה
סבג מיכל רוחפור שיר אסתר
סופר רחלי שחר אליס
סחייק לינור שיף רעות
סיפטלר סיוון שמואל הילה
עובדיה אביגיל עינב שמואל חן
עזריאל אוריה שמואלי מור
עידן ליאת שניאור מעיין

2. יום סימולציה באוניברסיטת בר אילן – נשים – מורות

תאריך יציאה 20/12
זמן יציאה מהמכללה 8:30 – חזרה משוערת 15:30

קבוצה א’ קבוצה ב’
כהן אורטל ירדני זוהר
כהן כרמית כהן אוריה
כהן סופי כהן מוריה מרים
כהן רעיה כהן פרגו’ן לירון
כהן שירז כהן שיר
לב ענבל כלפה ענבר
לרמן רונית לוי ליאת שרי
מויאל אלונה לנדסמן חנה
מיכאלי הדר מושקוביץ עמית
מלכה רויטל מיכאלי רויטל
משה הילה מלכה עדי
משה ליטל משה תהילה

3. יום סימולציה באוניברסיטת בר אילן – נשים – מורות וגננות, בוקר

תאריך יציאה 19/12
זמן יציאה מהמכללה 8:15 – חזרה משוערת 15:30

קבוצה א’ קבוצה ב’ קבוצה ג’
אבידן בת-אל אבוטבול אורלי  אביטבול רחלי
אוחנה רעות אביטן ספיר אביטן נורית
ארג’ואן עדי אברהם שרה  אברג’ל מור
אשטמקר בת-אל אדרי מירב  אברג’ל מורן
דויטש אחינועם אוחיון אוראל אופיר ענבר
וקנין ליאת אוליאל עינת  אלוני יעל
זבולון תהילה אזולאי מרים מאור אלטמן כלנית
חדד בת-חן אלחרר מוריה אמסלם הודיה
חזיזה אבלין אליה אסתר  אשואל ליפז
טרבלסי משי אמור שיר  בוסקילה תמי
כהן רויה ארליך שני  ביבי שני
כהן מיכל עטרה בוסקילה מירב  בן-דוד אורלי
מדר יפית בוקובזה בתיה  בן-משה ספיר
רובין אזובל נעמה

4. יום סימולציה באוניברסיטת בר אילן – נשים – מורות וגננות, צהרים

תאריך יציאה 19/12
זמן יציאה מהמכללה 12:30 – חזרה משוערת 19:30

קבוצה א’ קבוצה ב’ קבוצה ג’
אלמסי קלימי אודיה  אוחנה מורן בר-לב לירז
חסן תמר  בנישו טליה  זגרון מירה
בן-שטרית נועה בנפשה מיכל זוהר יפעת
מרום ליטל  בר-עוז שקד  זריהן יעל
 נעים הודיה  ברנס לירז  חג’בי קרן
 נעמן ליאל נועה  גולדשטיין זוהר  חדד ספיר
 סרוסי חופית גוסלס אוריה  חורי חינית
 צדוק ימימה  גז גל  חזן עדיאל
 קיש אלינור  גרוס איתי טפירו אושרית
קפלן הודיה  גרוס עמית  ירימי עינב
שאטו אורה  דימרי ספיר  כהן אביגיל
 שושן מירי ויסברט עמית  למנצח משה ליטל
שי ליז  סעידיאן צופיה אליה
שלומי לירז

5. יום סימולציה במכללת אחווה – גברים

תאריך יציאה 19/12
זמן יציאה מהמכללה 8:15 – חזרה משוערת 13:30

קבוצה א’ קבוצה ב’
אברהמי שלמה כהן רפאל
אגמי יצחק כהנא משה
אוחיון נועם ליזמי יצחק
אליהו מירן לנדסמן חגי
אלמסי אבידן מאיר אחיה
בלאו אמיתי מגידיש אליאב
בן-זקן אליהו ניימן אביחי
בן-יאיר אדם סאסי תומר
גואטה אסף פישר אלעד
דנן אלכסנדר שמואל מלכיאל
חג’בי יחיאל שמואל אביתר
כהן עופר שרעבי אליאסף