מלאו את הטופס ונחזור אליכם

מורה יוזם ומטמיע תכניות ייחודיות פיתוח יזמות וחדשנות בהוראה

רכזת: דפנה בהט
בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בעולם ההייטק, שימשה בעברה המקצועי כסמנכ”ל שיווק ופיתוח בחברות שונות. כיום עוסקת בפיתוח, הנחייה וליווי של תכניות יזמותא לקידום יזמות בכל תחום. מייעצת לצוותי ניהול בבתי-ספר ומנחה בכירה בתכנית מיכא”ל. לדפנה תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון ותואר ראשון במדעי המחשב וקרימינולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן.
תכנית דו-שנתית
שעות אקדמאיות: 60 שעות בכל שנת לימודים
מועד: ימי רביעי 19:15-16:00
מטרת העל של הקורס היא לתת הכשרה מקצועית בתחום היזמות ולפתח יוזמות פדגוגיות חדשניות להוראה, וזאת בכדי לשפר את האקלים החברתי בכיתה ולעודד מורים לגוון את שיטות ההוראה. הקורס מאפשר למורים לפתח יוזמות פדגוגיות במסגרת הפיתוח המקצועי שלהם בדרגות השונות.
למשתתפים ניתנת הזדמנות לזהות (או ליצור) צורך אמיתי בסביבתם האישית והמקצועית ולהוביל יוזמה לצורך זה, תוך פיתוח אישי של יוזמה ויצירתיות. המורים יקדמו יוזמות פדגוגיות, וכך ישפרו את האווירה בכיתה ויגוונו עבורם ועבור תלמידיהם את החוויה הלימודית. במהלך הקורס המורים יחשפו ויתרגלו את התהליך היזמי, תוך שילוב דוגמאות רבות מעולם היזמות העסקית והחברתית ושימוש בכלים מעשיים שיסייעו להם להוביל כל יוזמה שיבחרו. הקורס שם דגש גם על פיתוח מיומנויות אישיות, אשר יאפשרו להם להתמקצע ולהוציא לפועל בעתיד מיזמים מכל סוג שהוא, להשפיע ולחולל שינוי.
קהל היעד: התכנית מיועדת לעובדי הוראה בדרגה 6-8.
שכר לימוד: הקורס מסובסד ע”י משרד החינוך.
מתכונת הלימודים: 60 שעות לימוד בכל שנה.
גמול השתלמות לעו”ה: 60 שעות לצורך קידום מקצועי במסגרת “אופק חדש” בכל שנת לימודים. סה”כ 120 שעות.

ההרשמה נסגרה